Myyntipalvelu

0207 181 450

info@savo.fi

Ma-pe 8–16

Puheluhinnat

Soittavan operaattorin hinnoittelun mukaan

Tekninen palvelu, huolto
ja varaosat

Takuuhuoltolomake

huolto@savo.fi

varaosat@savo.fi

Ma-pe 8–16

0207 181 450

Myyntipalvelu (klo 8.00–16.00)
info@savo.fi

0207 181 440

Tekninen palvelu/Liesikuvut (klo 8.00–16.00)

0207 181 472

Huoltopalvelu ja varaosat/Liesikuvut
(klo 8.00–16.00)
varaosat@savo.fi

Puheluhinnat

Soittavan operaattorin hinnoittelun mukaan

Tomi Heimberg

Myyntineuvottelija (Etelä-Suomi)
040 521 9910
tomi.heimberg@savo.fi

Markus Mäntykangas

Myynti-insinööri (Länsi-Suomi)
040 689 9109
markus.mantykangas@savo.fi

Harri Kuni

Myyntineuvottelija (Pohjois-Suomi)
040 350 5995
harri.kuni@savo.fi

Michaela Lönnberg

Myynti ja koulutus myymälät
040 684 5184
michaela.lonnberg@savo.fi

Milla Savo

Myynti ja koulutus myymälät
040 513 3993
milla.savo@savo.fi

Timo Määränen

Projektimyyntipäällikkö
040 351 3639
timo.maaranen@savo.fi

Vesa Jaakkola

Myyntijohtaja/aluemyynti
040 505 0600
vesa.jaakkola@savo.fi

Mervi Nikulainen

Myyntipalvelu, SAVO Online
0207 181 457
mervi.nikulainen@savo.fi

Kira Kuronen

Myyntiassistentti
040 351 3643
kira.kuronen@savo.fi

Jaakko Turkia

Myyntineuvottelija, myyntipalvelu
0207 181 476, 040 351 3648
jaakko.turkia@savo.fi

Marko Lehtimäki

Myyntipalvelu
0207 181 474
marko.lehtimaki@savo.fi

Mika Kiiskinen

Myyntipalvelu
0207 181 458
mika.kiiskinen@savo.fi

Sanna-Mari Laitinen

Varastovastaava
044 491 5774
sanna.laitinen@savo.fi

Ilkka Iskanius

Jälkimarkkinointi ja varaosat/liesikuvut ja
-tuulettimet
huolto@savo.fi

Tapani Myllyharju

Huoltoteknikko
huolto@savo.fi

Anu Ilkko-Karvonen

Asiakaspalvelupäällikkö
040 774 9015
anu.ilkko@savo.fi

Petra Jämsä

Valikoimajohtaja
040 555 8108
petra.jamsa@savo.fi

Tommi Lapinleimu

Kehityspäällikkö
0400 500 004
tommi.lapinleimu@savo.fi

Tero Herranen

Teknologiapäällikkö
tero.herranen@savo.fi

Jarmo Suominen

Kehityspäällikkö
040 525 8753
jarmo.suominen@savo.fi

Susanna Tuhkanen

Tapahtumapäällikkö
040 181 7191
susanna.tuhkanen@savo.fi

Jani Felin

Hankintapäällikkö
040 749 6469
jani.felin@savo.fi

Tuija Halonen

Markkinointipäällikkö
045 678 9822
tuija.halonen@savo.fi

Natalia Langlotz

Hallintopäällikkö
0207 181 437
natalia.langlotz@savo.fi

Johanna Kolehmainen

Hallintoassistentti
040 708 4553
johanna.kolehmainen@savo.fi

Ismo Roponen

Hallituksen puheenjohtaja
050 373 6947
ismo.roponen@savo.fi

Harri Savo