0207 181 450

Myyntipalvelu (klo 8.00–16.00)
info@savo.fi

0207 181 440

Tekninen palvelu/Liesikuvut (klo 8.00–16.00)

0207 181 472

Huoltopalvelu ja varaosat/Liesikuvut
(klo 8.00–16.00)

Puheluhinnat

Soitettaessa kiinteän verkon liittymästä 8,35 snt/puhelu + 8,83 snt/min
Soitettaessa matkapuhelinverkon liittymästä 8,35 snt/puhelu + 22,32 snt/min

Tomi Heimberg

Myyntineuvottelija (Etelä-Suomi)
0207 181 454
tomi.heimberg@savo.fi

Markus Mäntykangas

Myynti-insinööri (Länsi-Suomi)
0207 181 478
markus.mantykangas@savo.fi

Harri Kuni

Myyntineuvottelija (Pohjois-Suomi)
0207 181 468
harri.kuni@savo.fi

Susanne Ouni

Myynti ja koulutus myymälät
0207 181 455
susanne.ouni@savo.fi

Michaela Sundström

Myynti ja koulutus myymälät
0207 181 464
michaela.sundstrom@savo.fi

Milla Savo

Myynti ja koulutus myymälät
040 513 3993
milla.savo@savo.fi

Vesa Jaakkola

Myyntijohtaja / aluemyynti
0207 181 453, 040 505 0600
vesa.jaakkola@savo.fi

Timo Määränen

Projektimyyntipäällikkö
0207 181 459
timo.maaranen@savo.fi

Jaakko Turkia

Myyntineuvottelija, noutomyynti
0207 181 476, 040 351 3648
jaakko.turkia@savo.fi

Mervi Nikulainen

Myyntipalvelu, SAVO Online
0207 181 457
mervi.nikulainen@savo.fi

Marko Lehtimäki

Myyntipalvelu
0207 181 474
marko.lehtimaki@savo.fi

Mika Kiiskinen

Myyntipalvelu
0207 181 458
mika.kiiskinen@savo.fi

Anu Ilkko-Karvonen

Asiakaspalvelupäällikkö
040 774 9015
anu.ilkko@savo.fi

Ilkka Iskanius

Jälkimarkkinointi ja varaosat / liesikuvut ja -tuulettimet
0207 181 472,  040 838 5820
(klo 8:00 – 12:00, muulloin yhteydenotot sähköpostilla)
huolto@savo.fi

Jesper Rautavirta

Tekninen asiantuntija / liesikuvut ja -tuulettimet
0207 181 440, 050 431 5974
jesper.rautavirta@savo.fi

Kira Kuronen

Varastovastaava
0207 181 473, 040 351 3643
kira.kuronen@savo.fi

Tommi Lapinleimu

Tuotehallinta, avainasiakkaat
0207 181 452, 0400 500 004
tommi.lapinleimu@savo.fi

Jarmo Suominen

Tuotehallinta, avainasiakkaat
0207 181 433, 040 525 8753
jarmo.suominen@savo.fi

Susanna Tuhkanen

Tuotepäällikkö
0207 181 456, 040 181 7191
susanna.tuhkanen@savo.fi

Tero Herranen

Tekninen tuotepäällikkö
tero.herranen@savo.fi

Jani Felin

Osto- ja logistiikkapäällikkö
0207 181 436, 040 749 6469
jani.felin@savo.fi

Natalia Langlotz

Hallintopäällikkö
0207 181 437
natalia.langlotz@savo.fi

Tuija Halonen

Markkinointipäällikkö
0207 181 438, 045 678 9822
tuija.halonen@savo.fi

Sampo Itäaho

Toimitusjohtaja
0207 181 434, 040 500 1452
sampo.itaaho@savo.fi

Harri Savo

Hallituksen puheenjohtaja
harri.savo@savo.fi